SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
EFSİAD CE Semineri Düzenledi


Son zamanlarda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın makine imalatçılarına yönelik CE denetimleri neticesinde Endüstriyel Fırın Sanayicileri ve İşadamları Derneği CE eğitim semineri düzenleyeceğini duyurmuştu.  Sektörün ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan CE Semineri 3 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Pendik’te bulunan Miracle Otel’de gerçekleştirildi.

 


EFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Özdeşlik’in  açılış konuşması ile başlayan toplantı, Kaynes Eğitim ve Danışmanlık kurumundan CE İşaretleme Uzmanı  ve Elektrik Mühendisi Şamil Tekir tarafından sunuldu. CE Eğitimi iki oturum ile üç saat sürdü. CE işaretleme uzmanı Şamil Tekir’in özellikle ikinci oturumda gerçekleşen soru cevap bölümünde konulara olan hakimiyeti oldukça beğeni topladı. İstanbul dışından da katılım gösterilen toplantıya 25 kişi katıldı.

Henüz kurulalı 4 ay olan EFSİAD,  kısa sürede endüstriyel fırın sektöründe doğru ve etkili adımlar atarak sektörde adından sık sık söz ettiriyor. Zira yedi firma ile kurulan EFSİAD, bugün 30 üye ile yoluna devam ediyor. 

Paylaş Tweet
2638 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM