SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
EFSİAD’ dan EĞİTİM SEMİNERİ

Üyelerine Mesleki Açıdan Bilgi Alışverişi Sağlamak Amacıyla İkincisini Düzenlediği Seminerin Ana Başlığı” Rezistans Ve Fırın Isıtma Sistemleri”

Rezistans ve Fırın ısıtma sistemleri semineri 16 Mayıs 2017 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Konferans Salonu. Dudullu OSB 3. Cad. No: 13 Ümraniye-İstanbul adresinde gerçekleşti. 

Kurulduğu günden bugüne dek sektörümüzün ihtiyacı olan konularda çözüm üretmeyi ve hizmet vermeyi amaçlayan Efsiad, 16 Mayıs 2017 tarihinde  Rezistans  ve Fırın Isıtma Sistemleri Eğitim Semineri Düzenledi. İstanbul’da düzenlenen eğitim semineri Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Konferans Salonunda Gerçekleşti. Dernek Üyelerimiz Sayın Belma Dağıstanlı ve Sayın Şakir Çiber tarafından hazırlanan eğitim seminerine endüstriyel fırın sektörü firmalarımızdan 35 kişi katıldı. Üç saat süren seminerin ardından katılımcılar seminerden oldukça memnun ayrıldıklarını ifade ettiler.
 
Seminer, Belma Dağıstanlı ve Şakir Çiber tarafından gerçekleştirildi. Katılımın yüksek olduğu seminer başarılı geçti. Efsiad, üyelerinden gelecek taleblere göre eğitim seminerlerine devam edecek.
 
Diğer taraftan Efsiad üyeleri ile birlikte 2017 Ekim ayından köln’de düzenlenecek olan HK 2017 Fuarına  ziyarete götürecek hem de çeşitli fabrika gezileri yapmayı planlıyor. 
 
Paylaş Tweet
1709 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM