SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
3M’den “Kaynaktan Korunma” Eği̇ti̇timi

3M’in İş Güvenliği Bölümü Türkiye’yi Dolaşan Bir Karavanla 3 Haftada - 650 Kişiye Kaynaktan Korunma Eğitimi Verdi.

3M İş Güvenliği Bölümü, 3 hafta boyunca Türkiye’yi dolaşan eğitim ve demo karavanında kaynak yapan 650 kişiye, kaynaktan korunma eğitimi verdi ve 3M’in bu alandaki ürünleri hakkında bilgi aktardı. 3M Türkiye tarafından bu eğitim için özel olarak İsveç’ten getirtilen ve özel olarak bu amaçla tasarlanmış olan karavan ilk hafta Bursa, Balıkesir ve İzmir’deki tesisleri dolaştı. Karavan 2. haftayı çok fazla sanayi tesisinin bulunduğu Adana ve Ankara’da geçirdi. 3. hafta ise İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’da kaynaktan korunma eğitimleri tamamladı. 

Tur sırasında 3M teknik departmanı, kaynaktan koruma ürünlerinin tanıtımı ve kullanımı konusunda bilgi vermenin yanı sıra kaynak sırasında oluşabilecek tehlikeler ve solunum, göz, cilt, işitme gibi sağlığa zararlı riskler hakkında eğitim verdi ve 3M'in bu risklere karşı geliştirdiği çözümleri aktardı. 3M İş Güvenliği Bölümü’nün gerçekleştirdiği 3 haftalık tur sonunda kaynak yapan toplam 650 kişi bilgilendirildi. 
 
Paylaş Tweet
494 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM