Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
AKALIN ISIL İŞLEM OSTİM’de YENİ ISIL İŞLEM ŞUBESİNİ AÇTI
Ostim’de faaliyet gösteren, işim-iş ve inşaat makineleri kümelenmesi ile ostim savunma ve havacılık kümelenmesi (ossa) denetim kurulu üyesi, ankara sanayi odası meclis üyesi ve  komite başkanı, misad derneği üyesi, akalın ısıl işlem; 20 kişiye daha  istihdam olanağı sağlayarak yeni ısıl işlem tesisini şube olarak devreye aldı. Toplamda 40 kişiye ulaşan  uzman kadrosu ile 7/24 modern tesisinde aralıksız ısıl işlem hizmeti vermektedir. 
 
Yeni Şubesinde Çoğunlukla; Savunma sanayisi, Kalıp sanayisi, otomotiv, iş makinaları, medikal, enerji, Raylı sistemler, Maden ve sondaj  sektörlerine yönelik çalışacak. Merkez fabrikasında da indüksiyon, vakum, tuz banyoları, nitrasyon  ve diğer ısıl işlem Faaliyetleri de devam etmektedir.
 
Ayrıca çelik firması  AKL çelik metal San ve Dış Tic. Ltd. Şti. grup şirketi  olarak hizmet veren  takım çelikleri satışında SLOVENYA menşei  metal Ravne takım  çelikleri ve  Sağlam Metal getirdiği Almanya menşei  dörrenberg  takım çelikleri satışları gerçekleştirilmektedir. İki adet vakum ısıl işlem fırınları ile birlikte takım çelikleri ısıl işlemlerini de  kendi bünyesinde  gerçekleştirmektedir. 
 
Şubemizin   açılışına Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sıtkı Öztuna, OSSA havacılık kümelenmesi Başkanı Mithat Ertuğ, OSTİM  işim ve iş makinaları kümelenmesi ve müşterilerimiz  ile çok sayıda sanayici katılımlarını sağlamıştır. 
 
Akalın Isıl İşlem Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Akalın – “Yeni şubesinde 9 tane ısıl işlem fırını olduğunu ve 20 kişiye daha istihdam sağladıklarını bildirdi. Ülkemiz sanayisine hayırlı olsun” dedi.
 

 

Paylaş Tweet
1170 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM