SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Bodycote Istaş, Isıl İşlem Semineri’nde Konya Sanayi’sinin Temsilcileriyle Bir araya geldi

Bodycote Istaş Isıl İşlem San. ve Tic. A.Ş. ,“Isıl İşlem ve Başarılı Isıl İşlem’in püf noktaları” konulu semineri ile Konya Sanayi’sinin temsilcileriyle bir araya geldi.

 
Konya Sanayi Odası’nda  8 Eylül’de gerçekleştirilen seminerde Bodycote Istaş Türkiye Eğitim ve Ar-Ge Yöneticisi ve Türkiye Satış Ekibi tam kadro yer alırken;  Otomotiv Yan Sanayi ve Genel İmalat Endüstrisinin pek çok alanında, çelik malzemelere uygulanan çeşitli ısıl işlem yöntemleri detayları ile katılımcılara uygulama alanları ile örneklendirilerek aktarıldı.
 
Bodycote Istaş’ın Türkiye’deki 3 fabrikasında (Gebze, Bursa, İzmir) uygulanmakta olan mevcut pek çok ısıl işlem prosesinin yanı sıra, Bodycote’un patentli gaz nitrokarbürizasyon prosesi olan CORR-I-DUR, Vakum sert lehimleme (BRAZING) gibi birçok yenilikçi ısıl işlem prosesi de izleyenlere tanıtıldı.
Başarılı ısıl işlem için gereken tüm noktalar (malzeme seçimi, tasarım vb.) katılımcı firma temsilcileri ile interaktif bir ortamda paylaşıldı.
 
Türkiye’nin tüm endüstriyel bölgelerine kaliteli ve güvenilir ısıl işlem hizmeti veren Bodycote Istaş, bölgesel eğitim faaliyetlerini, firmalardan gelen talepleri de dikkate alarak önümüzdeki dönemde de sürdürecektir. 
Paylaş Tweet
1986 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM