SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
MISAD Üyelerinin Karabük Çıkarması
 
 
Birlikte olmanın bir güç olduğunu kanıtlayan MISAD  Başkanı Koray Yavuz ve ekibini çalışmalarından dolayı kutluyoruz.
 
Karabük üniversitesi tarafından düzenlenen ‘’ 2nd International Iron and Steel Symposium (IISS’15) ‘’ sempozyumuna  katılmak ve Kardemir fabrikası ile birlikte üyelerle bir arada olma amaçlı yapılan gezi 2 gün planlanmış olup üyeler kendi imkanlarıyla ulaşım sağladılar.
 
 

01 Nisan 2015 günü saat 10.00 da Karabük Üniversitesinde buluşma sağlanıp sempozyuma katılındı. Öğle yemeğinden sonra MISAD üyelerinden oluşan ekibimize Karabük Üniversitesinden Dr.Bilge  Demir Bey eşlik ettik. Bize kapılarını açan Kardemir’e teşekkür ediyoruz. Çok etkileyici bir gezi oldu. Akşam saatlerinde  Cinci Han Otel Safranbolu Yerleşme sağladık. Yine Başkanın organizesiyle  rehberli Safranbolu gezisi düzenlendi ve tarihi değirmen de YEREL akşam yemeği  gerçekleşti ki çok eğlenceli oldu. Yine ben resimlerde fazla olamadım ama herkesi ve her kareyi resimledim.
 
 
02 Nisan 2015 günü sabah  Karabük Üniversitesi Sempozyum’da  Misad Sunumu Yönetim Kurulu Üyesi  Hasan Çep sundu. Üyelerimizden Berdan Makine, Belgin Madeni Yağlar,Sistem Teknik, Petrofer sunumlar gerçekleştirdiler. Sonrası Bulak Mağarası ve Tokatlı Kanyonuna gezisi gerçekleştirildi.
 
Karabük Üniversitesinin Akşam gala yemeğine katıldıktan sonra dönüş gerçekleştirildi.
 
 

 

 

Paylaş Tweet
2138 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM