SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Yılmaz Redüktör Yeni Inductotherm İndüksiyon Ocağını Devreye Aldı
1958 yılında kurulan Yılmaz Redüktör 1963 yılından bu yana redüktör üretimi yapıyor. Gerek iç piyasaya gerekse birçok ülkeye ihracat yapan Yılmaz Redüktör, gelişen yapısı ve artan iş hacminden hareketle ihtiyaç duyduğu yeni indüksiyon ergitme ocağını Şubat 2015 de devreye aldı.    
 
 Inductotherm Türkiye fabrikalarında üretilen İndüksiyon Ergitme Ocağı Yılmaz Redüktör şirketlerinden MES Döküm için üretildi. 3,500 KW Dual Trak 2 x 6 Ton kapasiteli Çelik Gövdeli İndüksiyon Ergitme Ocağı Yılmaz Redüktör Mes Döküm’ün aldığı üçüncü sistem oldu. 
 
İnductotherm Türkiye Gebze Fabrikası’nda Türk Mühendis ve Teknikerleri tarafından imal edilen İndüksiyon Ergitme Ocağı ile kapasitesini arttıran Yılmaz Redüktöre başarılar temenni ediyoruz. 1990 yılından bu yana Türkiye’de üretim yapan inductotherm’in dünyada 32.000 referansı ve 5000 den fazla çalışanı bulunuyor.  İnductotherm Group bünyesinde faaliyet gösteren İnductotherm Türkiye,  70 çalışanı ile  Türk Sanayicilerine ve yakın coğrafyamıza İndüksiyon Ergitme ve İndüksiyon Isıtma Sistemleri üretiyor.
Paylaş Tweet
2495 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM