SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Endüstri̇yel Brülörlerde Çözüm Ortağınız “Ecostar
Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.ş. Tarafından, Aygaz A.ş. Nin Gebze Organize Sanayi Bölgesinde Yer Alan Tüp Tavlama Tesisi İçin İmalatını Yapmış Olduğu, Tüp Tavlama Fırınında ‘’400 Adet/Saat Kapasiteli Rulo Konveyörlü Lpg Tüp Tav Tesisi’’ Projesi İçin Türkiye Temsilciliğini Yaptığımız Ecostar-Noxmat Self Reküperatif Brülörler Tercih Edilmiştir.
 
Sistem Teknik’in, enerji verimlilikleri ve tüketimleri de göz önünde bulundurarak en yeni teknolojileri kullanarak ürettiğini fırında 10 adet 100 kw ve 10 adet de 160 kw olmak üzere toplamda 20 adet 
ECOSTAR-NOXMAT Self reküperatif brülörü kullanmıştır.  
 
Soğuk yakıcılara göre minimum % 20-25 enerji tasarrufu sağlayan self reküperatif ürünler sayesinde Hem AYGAZ A.Ş nin enerji maliyetlerini düşürecek, hem de daha düşük emisyon değerleriyle çevre duyarlılığına katkı sağlayacaktır. 
 
Bu projede kullanılan 
ECOSTAR-NOXMAT RHGB 160 ve RHGB 100 reküperatif brülörler, Tüp Tavlama Fırının da açık alev olarak çalışacaktır. 
 
9 kw dan 250 kw ya kadar geniş kapasite aralığı sunan bu brülörler, Özellikle ısıl işlem fırınları, tavlama fırınları, emaye fırınları vb. endüstrinin birçok alanında tercih edilmektedir. Kendinden reküperatörü sayesinde yakma havasını 1000 dereceye kadar ısıtarak yüksek oranda enerji verimliliği sağlamaktadır.
 
Bu tarz özel projeler için sektörde çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.
 
 
 
Paylaş Tweet
510 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM