SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Tekni̇k Isil İşlem’de Yatırımlar Devam Edi̇yor

İç Anadolu Bölgesinden Türkiye Ve Ortadoğu’ya Fason Isıl İşlem Hizmeti Veren Teknik Isıl İşlem Müşteri Memnuniyetini Sağlamak Ve İhtiyaca Göre Fırın Kapasitesini Arttırmıştır. Bölgenin İlk Büyük Parça İndüksiyon Makinasını Ve İpsen Marka Yeni Sistem Atmosfer Konrollü Fırını Faaliyete Geçirirken, Kontinü Isıl İşlem Fırının Da Siparişini Vermiştir.

 

Konu ile ilgili Teknik Isıl işlem Yönetim kurulu üyesi Hüseyin Büyükdişikitli Bey’den bilgi aldık.

 
Hüseyin Bey bize biraz kendinizden bahsedermisiniz?
-“ Ben Elektrik Elektronik mühendisliğini okuyup askerlik görevimide yerine getirdikten sonra zaten çocukluğundan beri çalıştığım İşletmemiz de ikinci kuşak olarak görev yapıyorum. Ülkemiz sanayisi geliştikçe bizde yatırımlarımızla kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. 
Yeni AAGES marka indüksiyon makinamızın özellikleri;
-3500x550(yükseklik 3500 , çap 550) malzeme ölçülerinde bir parçayı tek seferde indüksiyon işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Makinanın kurulu gücü 550Kw/h. Tam otomatik kontrollü. Üzerinde entegre insan asansörü ve parça kilitleme özellikleri var. 
Hali hazırda  5 adet indüksiyon makina parkurumuz ile müşterilerimize her türlü parçalara indüksiyon yapabilmenin yanında daha büyük parçaları indüksiyon yapabilmek için son yatırımımızı bu makine ile yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Ipsen Atlas XL 1200 HybridCarb
İpsenin Atlas fırınlarının en büyüğü olan Atlas XL 1200 HybridCarb (yeni sistem atmosfer kontrolü) Türkiyenin ilk XL 1200 Hybridcarb sistemli fırınıdır. Kg kapasitesi 2000kg. 1200 mm iç yüksekliği ile şu anda Türkiyenin ilk Atlas XL 1200 fırını bünyemizde çalışmakta. Diğer İpsen Atlas XL fırınlarımızın yanında yerini bulan Atlas XL 1200 fırınımız da daha yüksek parçaları yapabilmek adına yaptığımız bu yatırım müşterilerimize daha kolay cevap verebilme olanağını bizlere sunmuş bulunuyor.
 
Sanyung SY-805-6S
2018 yılının ilk yarısında tesisimize dahil olacak SANYUNG SY-805-6S saatteki kapasitesi 1500 kg.dır. Bağlantı elemanları sektörünün hızla büyüyen dünyasında bizlerde bantlı fırınlarda daha da büyük bir yatırım yaptık.Her geçen gün müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek adına yaptığımız bu yatırımda sektördeki oluşan yoğunluğu minimal seviyeye taşımayı planlıyoruz. Tesisimizde 2 adet Sanyung marka saatteki kapasitesi 750kg olan fırınlarımıza 3. Fırınımız olacak 1500 kg lık fırın yatırımı yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.” Dedi.
 
Bizde Hem Teknik Isıl İşleme hem de ülkemize hayırlı olsun diyoruz
 
Paylaş Tweet
586 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM