Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Borçelik Pikniği 4.500 Kişinin Katılımıyla Gerçekleşti

Borçelik çalışanlarının aileleriyle birlikte katıldığı geleneksel piknik Orhaneli Karagöz Piknik Alanı’nda gerçekleşti. Pikniğe 1.200’ü çocuk 4.500 kişi katıldı. Çalışanlar aileleriyle birlikte eğlence dolu bir gün geçirdi.

 

Türkiye’nin en büyük ve en yüksek kaliteli galvanizli çelik üreticisi Borçelik, çalışanları için bir piknik düzenledi. Borçelik çalışanlarının eşleri ve çocuklarıyla katıldığı piknik Orhaneli Karagöz Piknik Alanı’nda gerçekleşti. 

 

Piknik alanında çocuklar şişme oyun, langırt, air hokey, masa labirenti, şut atma gibi birbirinden eğlenceli ve heyecanlı parkurlarda eğlenirken, taş ve tişört boyama atölyelerinde öğrendikleriyle keyifli bir gün geçirdiler. Yetişkinler de geleneksel piknik eğlenceleri ve yarışmalarının yanı sıra mangal yakarak günün tadını çıkardılar. Pikniğin sonunda oyun ve yarışmalarda başarılı olanlar ödüllendirildi.

Paylaş Tweet Paylaş
909 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM