Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Inductotherm Group Türkiye; Çelik Döküm Devi ASÇELİK İçin Ergitme Ocağı Üretimine Devam Ediyor!

Samsun’da faaliyet gösteren, yıllık üretim kapasitesi 30.000 tonun üzerinde olan Asçelik, Kavak/Samsun’da bulunan yeni fabrikası için gerekli olan ergitme sisteminde tekrar Inductotherm Türkiye kalitesini tercih etti!

 

Kırıcı/Maden, demir yolu, ısıl işlem, çimento ve enerji sektörlerine çelik döküm malzeme üretimi yapan Asçelik, yeni ergitme ocağı yatırımı için Inductotherm Türkiye ile el sıkıştı!

 

1956 Yılında küçük bir dökümhanede aile işi olarak çelik döküme başlayan As Çelik, yıllar içinde Avrupa’nın en önemli çelik dökümhanelerinden biri haline geldi. As Çelik yıllık 30.000 ton çelik döküm kapasitesi ve 20.000 ton manganlı çelik döküm üretimiyle, Avrupa’nın en büyük manganlı çelik üreticisidir.

 

9000+1000 VIP Dual TRAK Plus güç üniteli, 2x15 ton Steel-Shell ergitme ocaklı sistem siparişini alan Inductotherm Türkiye, ürün sevkiyatını başlattı.Büyük parça üretiminde kullanılacak ergitme sisteminin en kısa zamanda devreye alınması beklenmektedir.

 

 

Paylaş Tweet Paylaş
354 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM