Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Bomaksan Tasarrufu Önceliğine Alıyor: ALVER ile Bakım ve Filtre Maliyetlerini Azaltıyor

Yerli üretici Bomaksan, sistemlerini geliştirirken yüksek enerji verimliliğini önceliğine alıyor.  ALVER serisi hava kuleleriyle; kaynağından emişin mümkün olmadığı veya yetersiz kaldığı her türlü çalışma ortamına çözüm sunuyor. Ayrıca bakım ve filtre değişim maliyetlerini en aza indiriyor.

 

1986 yılından bu yana hava kirliliğini azaltmaya yönelik sistemler ve çözümler geliştiren yerli üretici Bomaksan, toz toplama ve duman emiş ünitelerinde sınıfının en sessiz cihazlarını tasarlıyor. Tesislerin havasını, gürültü kirliliği yapmadan temizleyerek iş yerinizin daha verimli çalışmasına katkıda bulunan marka, jet-pulse hava kuleleri serisinde öne çıkan ALVER serisi ile tozların filtre iç yapısına penetre etmesini engelleyerek filtrelerin ömrünü uzatıyor. 

 

Daha düşük fark basıncı oluşturarak temizlenmesi için gerekli olan basınçlı hava tüketimini azaltıyor. Bunun yanı sıra daha yüksek filtrasyon verimi sağlıyor. 

 

Oldukça sessiz şekilde çalışıyor!
ALVER serisi hava kulelerinde, yüksek enerji verimliliğine sahip EC Fanlar,  yüksek emiş performansını düşük enerji tüketimi ile sağlamalarının yanı sıra oldukça sessiz şekilde çalışıyor. Bu sayede ALVER cihazının çalıştığı sadece üzerinde yer alan LED panelden anlaşılıyor.  Standart olarak 7” LCD dokunmatik ekran ile donatılan ALVER serisi filtre üniteleri,  operatörlere kullanım kolaylığı sağlarken, akıllı bir takvim modu da içeriyor. Filtre temizliğinin  mola saatlerinde gerçekleştirilmesine imkan tanıyor. 

Paylaş Tweet Paylaş
132 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM