Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Çelikhaneler Var Oldukça 5M Olarak Biz Varız... 115.000 Ton/Yıl Çelik Döküm Tesisi MUSUL’da Faaliyete Alınmıştır

5M’in Orta Doğu ülkeleriyle başlayan; (çelik, hurda, çelik biet üretimi ve beraberinde lama,köşebent vs. inşaat demiri üretimi için) indüksiyon ergitme ocağı ihtiyaçları ile başlayan sürecimiz, çelikhane  makinaları üreten ve her biri alanında uzman olan çözüm ortaklarımızın da değerli katkılarıyla anahtar teslimi çelikhaneler, sürekli döküm makinaları (CCM) filtre sistemleri laboratuvarlar, haddehane tesisleri olarak gelişim göstermiş olup başlangıç noktası olan Orta Doğu ülkeleri (Suriye,Mısır,Libya,İran,Irak) yanında Türkiye, Rusya, Romanya, Azerbaycan, Kazakistan ülkelerini de eklemiştir. Bu alandaki çalışmalarımız artarak devam etmekte olup yakın zamanda  yeni ülke ve yeni coğrafyalarda çelikhane ve diğer üretilen sistemlerimiz ile hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Bu anlamda MUSUL’a gönderilen sistemlerimiz ile kurulacak çelikhane yatırımı için kesintisiz çelik ergitme tesisinde 5M’in toplam  12,500kW gücünde, 1.set 5000kW 2x10 Ton 2. Set 7.500kW 2x18 Ton indüksiyon sistemleri faaliyete alınmıştır.

 

 

Paylaş Tweet Paylaş
2543 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM