Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
INDUCTOTHERM, ANKIROS 2018'de yıldızını parlattı!

INDUCTOTHERM, Avrasya'nın en büyük metalurji buluşması ANKIROS 2018'e katıldı. Fuarda, ısıtma ve ergitme sistemleriyle boy gösteren şirket yeni ihracat bağlantıları da gerçekleştirdi. 
 

Dünyanın en büyük indüksiyon sistemleri üreticisi Inductotherm, ANKIROS 2018'de yıldızını parlattı. Ekonomik anlamda yaşanan bazı sıkıntılara rağmen fuarda verimli satış bağlantıları kuran şirket, ANKIROS 2018'in ikinci gününde Mısır ve Bulgaristan'a 1'er milyon dolarlık ocak satışı gerçekleştirdi. Fuarda sergilenen 275 KW gücündeki Inductoforge takoz tavlama sisteminin satışı da yine ANKIROS 2018'de gerçekleşti.


'Teknik Ekip Hazırdı'
ANKIROS 2018'de gördükleri ilgiden gayet memnun olduklarını belirten Inductotherm Genel Müdürü A.Levend Otsukarcı, "ANKIROS 2018'e iyi hazırlandık. Ziyaretçilerimiz ısıtma ergitme ve vakum sistemlerimizi inceleme ve tanıma fırsatı buldu. Fuarda ürünlerimizin özelliklerini ve kullanım alanlarını tanıtan, bilgi veren uzman teknik ekibimizin de hazır olması faydalı oldu. Uzmanlık gerektiren, tüm kritik sorulara yanıt verebildik" diye konuştu. 


 
'2019 Zor Bir Yıl Olacak'
ANKIROS gibi büyük fuarların satış ve pazarlama için önemli imkânlar sağladığına dikkat çeken Otsukarcı, "Her şeyden önce yeni ürünlerimizi ve teknolojide geldiğimiz son noktayı sergileme fırsatı buluyoruz. Rakiplerimizi ve diğer malzeme ve makina tedarikçilerini de görüyor olmamız önemli" diye konuştu. 2019 yılının ekonomik anlamda zor geçmesini bekleyen Otsukarcı, "Biz ihracat da yapan bir firma olduğumuz için büyük bir sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyoruz. Ancak gelecek yıl hepimiz için zor olacak" dedi.

 

Paylaş Tweet Paylaş
1865 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM