Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
DÖKSAN’ın, INDUCTOTHERM’den ALDIĞI SON ÜNİTE DEVREDE!

Inductotherm’in türkiye’deki en  büyük, 450 kw-3/10 khz indüksiyon  sertleştirme güç ünitesi  ile döksan  ısıl işlem  indüksiyon sistemi kapasitesini arttırdı.

 

Ankara merkezli Döksan Isıl İşlem’in atılım içinde olan şirketlerden biri olduğuna dikkat çeken Inductotherm Satış Müdürü Sabahattin Özen, “Sincan OSB’ye ciddi bir yatırım yaptılar. Şirket önceden sadece indüksiyon ısıl işlem yapıyordu, 2012’den itibaren diğer ısıl işlem yöntemlerini de uygulamaya başlayarak kapasitesini ciddi oranda artırdı. Döksan’ın indüksiyon sistemi kapasitesi arttı” diye konuştu.

 
Sistem Devreye Alındı
Döksan için 450 kW, 3 ile 10 kHz arasında çalışan bir güç ünitesi ürettiklerine dikkat çeken Özen, “Ünitenin mekaniğini müşterimiz yaptı. Sistem artık devrede ve başarılı bir şekilde çalışıyor. Özen, Döksan’ın yedek parça, servis ve fiyat avantajları ile Inductotherm’i tercih ettiğini söyledi.
 
1990’dan Bu Yana Türkiye’de
Inductotherm İndüksiyon Sistemleri, dünyanın en büyük indüksiyon sistemleri imalatçısı olan Inductotherm Group’un alt şirketi olarak, 1990 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor.
Paylaş Tweet Paylaş
3378 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM