Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
KOÇAK METALURJİ YENİ İNDÜKSİYON OCAĞI YATIRIMINDA 5M’İ TERCİH ETTİ
2002 yılında kurulan 5M İndükiyon, yılların deneyimi ve yeni teknolojilerle ürettiği indüksiyon sistemleri ile kısa bir süre içinde dünya döküm sektörünün en hızlı büyüyen firması oldu. Kurulduğundan beri 5M, 75kw-12.000kw güç ve 100kg-25.000kg ergitme kapasiteli indüksiyon sistemleri ile hizmet vermektedir.
 
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan kalite anlayışı ile çalışan 5M ISO9001 kalite yönetim sistemiyle çalışmakta ve CE ve GOST-R kalite sertifikalarına da sahiptir.
 

Koçak metalurji   yeni yatırımların da 5M tercih ederek faaliyetlerine kapasite arttırımıyla devam etmektedir. Koçak Metalurji Mak. San.Tic.Ltd.Şti yetkililerinden Muammer KOÇAK -“Koçak metalurji  olarak hedefimiz müsteri ihtiyaclarına daha hızlı cevap verebilmek için 5M’in kalitesine teknik servis  hizmetine güvendiğimiz için yeni indüksiyon ocağı yatırımında 5M ‘İN Yeni Nesil  IGBT  Teknology Kullanılarak Üretilen  5MPMI 2050-300Kw  Ergitme&Bekletme   2x 3000kg  sistemini tercih ettik. Sistemimiz 2018 yılı  eylül ayında başarıyla olarak devreye alındı. 5 M firmasına bundan sonraki geliştirecekleri ocak ve ısıtma sistemlerinde başarılar diliyorum”. Dedi.
 

Bilgehan Aksu –“ 5M olarak kurulduğumuzdan beri kaliteye verdiğimiz önem ile ülkemiz dışında 35 ülkede tercih edilmemiz bizi memnun ediyor. Koçak Metalurji’nin yeni yatırımlarında bizi tercih etmesi 5M ailesini sevindirdiği gibi ilerlediğimiz yolun doğruluğunu gösterdiğine inanıyoruz.”

 
Paylaş Tweet Paylaş
4551 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM