Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Kardökmak Yeni Yatırımında, Tekrar Inductotherm Group Türkiye’yi Tercih Etti

Kardökmak yeni yatırımında; 7500 KW + 750 KW VIP DUAL POWER ERGİTME/BEKLETME GÜÇ VE KONTROL ÜNİTELİ, 2 x 15.000 KG STEEL SHELL ERGİTME OCAKLI, İNDÜKSİYON SİSTEMİ alarak tekrar Inductotherm Group Türkiye’yi tercih etti.

 

Firma artan döküm kapasitesi ve yeni ürün imalatlarındaki ergimiş metal ihtiyacını karşılamak için Inductotherm Group Türkiye’den 15.000 kg kapasiteli ergitme sistemi satın almıştır. Kardökmak; çimento, demir-çelik, maden, enerji, makina ve Denizcilik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Inductotherm VIP DUAL - POWER Güç Ünitesi iyi yüklenmiş bir ocağa, tüm ergitme süresi boyunca, birinci ocakta ergitme gücü sağlarken ikinci ocakta sıcak tutma veya kızdırma gücü sağlayabilir. DUAL – POWER sistemlerde Ergitme Güç Ünitesi ve Bekletme Güç Ünitesi aynı kabin içerisinde olup, fabrikamızda bütün testleri tamamlandıktan sonra sevk edilmektedir. Sistem tek bir trafo tarafından beslenir ve bir adet soğutma suyu sistemine sahiptir. Su ve elektrik tesisatı açısından montaj kolaylığı vardır.

 

Paylaş Tweet Paylaş
7101 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM