Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
“Enerjİ, elektrİk ve elektronİk sektörlerİ WİN EURASIA’da buluşacak”

Industrial Energy Systems EURASIA, 2019’dan itibaren yenilenen ve geliştirilmiş konseptiyle hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin WIN EURASIA deneyimlerine değer katacak. 360 derece imalat sanayii için buluşma noktası olan WIN EURASIA  enerji, elektrik ve elektronik sektörlerinde endüstriyel ve ticari uygulamaları İstanbul’da bir araya getirecek. 

 

Elektrik enerjisi üretim sistemleri, güç tedariki, iletimi, dağıtımı ve depolanması başlıkları altında enerji sektöründeki nitelikli şirket ve ürünleri bir araya getiren Industrial Energy Systems EURASIA, 14 - 17 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 146 ülkeden 75 binin üzerinde ziyaretçiyi ve 1,800 katılımcıyı bir araya getiren fuar, yenilenen konseptiyle, Avrasya bölgesinin en büyük imalat sanayi fuarlarından WIN EURASIA’nın en önemli parçalarından biri olacak.

 

Uzun yıllardır Electrotech EURASIA adıyla düzenlenen Industrial Energy Systems EURASIA’da yer alan çözümlerin enerji, elektrik ve elektronik sektörlerin yanı sıra imalat sanayiinin tamamına hitap eden konu başlıklarına sahip olduğuna dikkat çeken Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Alexander Kühnel şunları söyledi:

 

“Konvansiyonel kaynaklardan yenilenebilir enerjiye kadar farklı güç üretimi modelleri, depolamadan kablo ve izolatörlere kadar tüm teknolojiler bu yıl IES EURASIA’nın odaklandığı konular olacak. Sektörde faaliyet gösteren üreticilerin yanı sıra, proje ve sistem entegratörlerinden servis hizmeti sunanlara kadar tüm meslek grupları fuardan büyük yarar sağlayacak. Fuar kapsamında düzenlenecek konferans, forum, şirket ve ürün sunumları, paneller, kurumsal faaliyetler ve özel temalı etkinlikler de katılımcıların kilit müşteri adaylarıyla toplantılar yapmaları sağlayarak sektöre hareketlilik katacak.”
 

Paylaş Tweet Paylaş
2303 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM