SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
EFSİAD (Endüstriyel Fırın Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) 1.Olağan Genel Kurulu Yapıldı


Haziran 2016'da Kuruluş Dilekçesini Vererek Faaliyete Başlayan Endüstriyel Fırın Sanayicileri ve İşadamları Derneği  EFSİAD, 1. Olağan Genel Kurulunu 22 Ekim 2016 Tarihinde Gerçekleştirdi.


EFSİAD’a üye 28 üyeden 22’sinin genel kurula katılım göstermesi ile saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan genel kurul, divan teşkili ile toplantıya başladı. Metamak’dan Erol Turgut’un divan başkanı, Katsimtaş firmasından Engin Sever ve Sarvion’dan Cihan Balaban ile oluşan divan kurulunun ardından faaliyet raporu EFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Özdeşlik tarafından okundu.  Mali raporların okunması ve oylanmasının ardından seçimlere geçildi. Genel Kurula katılan üyelerin tamamının oyunu alarak seçilen yeni yönetim kurulu aşağıdaki şekilde teşkil oldu.

 
Bizde Metal Dünyası Dergisi olarak Derneğinizin yeni Başkanını ve Yönetim kurulunu tebrik eder, Genel kurulunuzun sektörümüze hayırlı olmasını temenni ederiz.
 
 
EFSİAD YÖNETİM KURULU
 
YÖNETİM KURULU ASİL 
Mehmet ÖZDEŞLİK
Cihan ACAROĞLU
Sabahattin ÖZEN 
Ahmet ALGAN
Serkan ATAŞ
Gökhan KARAASLAN
Kenan ANIL
 
YÖNETİM KURULU YEDEK 
Cem ÖZYILDIRIM
Hasan ÇEP
Engin SEVER
Mehmet Akif DEMİRCİ
Şakir ÇİBER
Erdal ŞAHİN
Cihan BALABAN
 
DENETLEME KURULU ASİL
Erol TURGUT
Kamil Arda ÜLGEN
Mücahit KARABA
 
DENETLEME KURULU ASİL
Bülent ÇİVİCİ
Fahrettin İbrahim TURAN
Salih ÖZATA
 
Paylaş Tweet
2467 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM