SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Geleneksel MİSAD İftar Yemeği Düzenlendi
 
MİSAD İftar Yemeği 03 Temmuz 2015 Cuma günü  üyemiz olan ve ısıl işlem tedarikçisi olan SARVION A.Ş. sponsorluğunda Vesta Restaurant’ta 85 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. 
 
Etkinlik içerisinde bu organizasyonu düzenlememizde sponsor olan SARVION A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Özdeşlik’e yönetimimiz tarafından birer plaket verilmiştir.
 
Ayrıca etkinliğe damgasını vuran MISAD yeni açılımı oldu.
 
Organizasyona katılım sağlayan üyelerimize, desteklerinden dolayı etkinlik sponsoru SARVİON A.Ş.’ye  teşekkürlerimizi sunar, sonraki yapacağımız organizasyonlara tüm üyelerimizin katılımını temenni ederiz.
 
Ayrıca Ekim ayında düzenlenecek Amerika gezimize herkesi bekliyoruz.
 
 
SARVION Hakkında
 
Sarvion Endüstriyel Malzeme ve Mühendislik Tic.A.Ş. olarak 2010 senesinde sektöründe marka lideri olan Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş. ve Sistem Makine Endüstriyel Fırınlar firmaları ile Endüstriyel fırınlar için yedek parça tedariği sağlayan  Alman Avion GmbH firmalarının ortaklıkları ile kurulmuştur.
 
Arkasına aldığı 30 senelik Endüstriyel Fırın imalat ve yine 30 seneyi aşkın yedek parça tedarik tecrübeleri ile ısıl işlem fırınlarının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir konumda olan Sarvion firması özellikle atmosfer kontrol sistemlerinde temsilciliğini yaptığı Amerikan SSI firması ve Alman yakıcı imalat devi, birçok alanda çevre ödülleri bulunan, WS firması ile birlikte, %50’lere varan enerji tasarrufu sağlayan revizyon projelerini de yapmaktadır.
 
Yedek parça tedariği olarak;
 
- Muffle sistemleri
- Fan sistemleri
- Si/SiC radyan Tüp sistemleri
- Atmosfer kontrol sistemleri
- SBS Soğutma sistemleri,
- Oksijen probları
- Rezistans Olarak sıralanabilir. 
 
Yedek parça satışının yanında enerji tasarrufu odaklı anahtar teslim komple fırın revizyonlarını gerçekleştirmektedir ve teknik danışmanlık
hizmetleri vermektedirler.
 

 

Paylaş Tweet
1986 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM