Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Bilginoğlu Endüstri İstanbul Yeni Showroomunu Açtı

İstanbul İkitelli Sanayi Bölgesi’nde Bulunan Showroomun Açılışına Yoğun Bir Katılım Olduğu Gözlendi.

 

 

Mitutoyo’nun Türkiye distribütörlüğünü yapan Bilginoğlu Endüstri yeni Showroomunu 8 Şubat 2016 tarihinde açtı. İstanbul İkitelli Sanayi Bölgesi’ndeki yeni showroomun açılış töreninde konuşan Bilginoğlu Endüstri Genel Müdürü İsmail Bilginoğulları, “Bu showroomda tüm ürün gruplarımızı sergileyeceğiz. Özellikle tüm ölçüm aletlerini çalışır durumda sergilenirken görebileceksiniz. Burada Mitutoyo’nun bir ayağını oluşturduk. Bu ne demek; müşteri buraya geldiğinde buradaki cihazlarla tüm sorunlarına çözüm bulabilecek, burada tüm cihazlar üzerinde birebir parça ölçümü yapılabilecek.

 

Ayrıca bu binada seminer odamız da mevcut, bu odada gerek teorik gerekse de pratik eğitimler verebileceğiz. Bu yeni yatırımımızın tüm sektöre ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. Açılışa sektörden ve sektör dışından yoğun katılım olduğu gözlenirken ziyaretçiler arasında yapılan çekilişle üç kişiye dijital kumpas ve dijital mikrometreden oluşan setler hediye edildi.

 

 
Paylaş Tweet
3402 kez okundu
ETKİNLİK AÇILIŞ
Dernek Faliyetleri
DEVAMI...
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM