Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
TÜDÖKSAD Yeni Yönetim Kurulu Konya’da Üye ve Sektör Mensuplarını Ziyaret Ett

 

TÜDOKSAD Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kocaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Umur Denizci (Denizciler), Erdoğan Nas (Erkunt), Emin Uğur Yavuz (Aydöküm), Mehmet Özalp (Silvan Sanayi) ve Önceki Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Akdaş’tan (Akdaş) Oluşan Heyet; Yine Tüdöksad Yönetim Kurulu Ve Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Olan Mehmet Ali Acar’ın Organizasyonu ile 14 Mart Tarihinde Gün Boyunca Birçok Dökümhaneyi Ziyaret Etti.

 

 

TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kocaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Umur Denizci (Denizciler), Erdoğan Nas (Erkunt), Emin Uğur Yavuz (Aydöküm), Mehmet Özalp (Silvan Sanayi) veönceki yönetim kurulu başkanı Niyazi Akdaş’tan (Akdaş) oluşan heyet; yine TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu ve Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi olanMehmet Ali Acar’ın organizasyonu ile 14 Mart tarihinde gün boyunca birçok dökümhaneyi ziyaret etti.

 
TÜDÖKSAD heyetinin Konya’daki tesis ziyaretleri Yenmak firması ile başladı. Yenmak’tan Avni Karpuzoğlu ile beraber tesisin gezilmesini takiben Tümosan Muhan Ülgen, Akmersan Mehmet Akyüz, Çağdöksan İbrahim Yılmaz, Akışoğlu Fatih-Hüseyin Akış, Kurtsan Musa Kurt, Erkon Kadir Erkuş ve ardından Ekdöksan Mustafa-Ali Eker ile birlikte fabrikalarının gezilmesiyle devam etti. Dökümhanelerin yeni yatırımları ve işletmeleri detaylıca gezilerek, tanışma imkânı yaratılmış oldu.
 
Yönetim Kurulu, gezi sonrasında Kos Lezzet Sofrası restoranında organize edilen akşam yemeğinde Konyalı döküm paydaşları ile bir araya gelerek sektörel gelişmeler ve eğilimleri paylaştı. Akşam yemeğinde, TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kocaoğlu da Konya’daki izlenimlerini ve görüşlerini yemeğe katılanlarla paylaştı. Akşam yemeği organizasyonunu üstlenen Anmet firma sahibi İshak Demir’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Kocaoğlu, toplantıya katılan herkese teşekkürlerini sundu ve bu tür organizasyonlara devam edileceği bilgisini verdi.
 
Paylaş Tweet Paylaş
79324 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM