Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Endüstriyel Fırın Sektörü Yakıcılarda Yeni Trendler Seminerinde Buluştu

Efsiad ve Honeywell Teknoloji A.Ş. Endüstriyel Fırın Sektörünü bir araya getirdi. Endüstriyel Fırın Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği ile Honeywell Teknoloji A.Ş.’nin birlikte organize ettiği seminer 22 kasım 2018 günü gerçekleşti. Sektörümüzden ve diğer sektörlerden 90 kişinin katıldığı seminer sabah 9:30 da başlayıp saat 16:30 da sona erdi.

 

Seminerin açılış konuşmasını Efsiad Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özdeşlik gerçekleştirdi. Özdeşlik yaptığı konuşmada dernekleşmenin öneminden bahsederek Efsiad sayesinde bilgi paylaşım kültürünü yaygınlaştırmaya başladık. “Bu anlamda seminerimize katılan ve organize eden herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Açılış konuşmasının ardından sektörümüze katkılarından dolayı Efsiad’ın plaketi Honeywell Türkiye  Bölge satış Müdürü Kadir Yılmazoğlu ve Yurdışından gelen Rene Hage ile Christian Schare’e ayrıca plaketleri takdim edildi.  

 

Honewell Türkiye Bölge Satış Müdürü Kadir Yılmazoğlu tarafından Honeywell genel tanıtımının ardından Yakıcılarda yeni trendler ve uygulama örneklerini Habil Kaynak, Murtaza kılıç, Erkan Acarser, Rene Hage ve Christian Schare tarafından katılımcılara sunuldu.  Christian Schare’in lansmanını gerçekleştirdiği akıllı baret oldukça ilgi uyandırdı. Hd kameralı  ve GPS li olan kamera özellikle servis uygulaması yapılırken servis merkezi ile anında temas kurarak bilgi akışı ve kaydı sağlıyor. Diğer taraftan Honeywell Türkiye Bayi Kanalları Müdürü Habil Kaynak sunumunu gerçekleştirirken projeksiyondaki bazı sayfalara yerleştirdiği derneğimizin sloganı olan “Birlikte Daha Güçlüyüz” ü dillendirerek ilgi odağı oluşturdu. 

 

2016 yılında 17 üye ile kurulan derneğimiz bugün 47 üye ile sektörümüzü gerek ulusal gerekse uluslar arası alanlarda hakkıyla temsil ediyor. Birlikte Daha Güçlüyüz.

Paylaş Tweet Paylaş
4595 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM