Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
2020 Yılının İlk İki Ayında Önceki Yıllara Göre Toplam Alüminyum İhracatımızdaki Artış Devam Etti

talsad

TALSAD Alüminyum Sektörü Dış Ticaret ve Tüketim Şubat Ayı Verileri DİJİTAL PLATFORM’da

 

TÜİK verilerinin esas alındığı Türkiye Alüminyum Sektörünün dış ticaret ve tüketim verileri TALSAD – CORPORATE SENSE işbirliği ile hazırlanarak her ay düzenli olarak Dijital Platform’da yayınlanıyor. TALSAD Üyelerinin ücretsiz yararlandığı Dijital Platformda, alüminyum sektörümüzün ihracat ve ithalat verileri ülkeler ve GTİP bazında, aylık ve dönemsel toplam olmak üzere, miktar ve değer olarak güncellenerek yayınlanıyor. TUİK Dış Ticaret istatistikleri esas alınarak hazırlanan veriler Dijital Platformda kullanıcıların analiz ve raporlama çalışmaları için kolay kullanımlı, hızlı ve anlık çözümler üretiyor.

 

Şubat 2020 sonu itibari ile TÜİK verileri esas alındığında Alüminyum Sektörümüzün ihracatı tonaj bazında %3.6 artarak toplam 151.395 tona ve 516,8 milyon ABD dolarına ulaşmış bulunmaktadır.

 

Bu döneme ait özet rapora aşağıdaki butondan, raporun detaylarına ise TALSAD Dijital Platform’a üye olarak ulaşmak mümkündür.

Paylaş Tweet Paylaş
17010 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM