Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Nederman, Al Geri Gönüşüm Fırınlarında Kullanılmak Üzere 3 Büyük FS Filtre Siparişi Aldı

nederman

nedermanNederman, sektörünün lider kuruluşlarından Al geri dönüşüm fırınlarında kullanılmak üzere 3 büyük FS filtre siparişi almıştır. 

 

Tıpkı Demir dökümhanelerinde olduğu gibi Demir Dışı faaliyet gösteren fabrikalar da üstün Mikropul Nederman FS filtre sistemlerini tercih etmektedir. 

 

Müşterilerimiz Al geri dönüşüm fırınlarında kullanmak üzere 2 adet 120.000 m3/h ve İndüksiyon ergitme hattında kullanılmak üzere 80.000 m3/h kapasiteli FS filtre siparişi vermişlerdir. 

 

Bu filtreler yüksek sıcaklıkta çalışmaya dayanımlı ve son teknoloji ile donatılmış olup, istenildiği takdirde Mikropul Asist özelliği aktif edilerek bulut üzerinden bilgisayar, tablet ve cep telefonları vasıtası ile tüm tesisi gözlemleyebilmektedirler. 

 

Mikropul Asist uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen kare kodu okutunuz. Sistemlerden ilki Şubat ayı içerisinde, diğer ikisi ise Nisan ve Mayıs aylarında devreye almaya hazır hale gelecektir. 
nederman, fabrika

Paylaş Tweet Paylaş
343 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM