Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
GÜÇLÜ ORTAK, GÜVENİLİR SONUÇLAR… İNCEKARALAR & BUEHLER

METALOGRAFİK NUMUNE HAZIRLAMA EKİPMANLARI ALANINDA BİR DÜNYA MARKASI OLAN BUEHLER’İN TÜRKİYE’DEKİ YENİ TEMSİLCİSİ İNCEKARALAR.

Sektörde 67 yılı geride bırakan İncekaralar, Buehler markası ile Endüstri Sektörüne hizmet vermeye devam ediyor. 
 
Sınırları Zorlayan Çalışma Kapasitesi…
Buehler, İsviçre göçmeni Adolph Buehler tarafından, Orta Batı ABD’de çelik ve otomotiv endüstrileri için metalografik numune hazırlama ekipmanları ve optik kontrol cihazları ihtiyacı üzerine 1936 yılında kurulmuştur. 
 
Dokuz ülkede ofisiyle ve yüzden fazla ülke temsilcisiyle malzeme analizlerinde kullanılmak üzere bilimsel ekipman ve malzeme üreten Buehler, kırk beşin üzerinde “Çözüm Merkezleri” ile kullanıcılarına malzeme analizlerinde çözümler sunuyor. 
 
İncekaralar ile Tam Destek Hep Destek…
 
Günümüzde dünyanın önde gelen numune hazırlama ve analiz cihazları üreticisi olan Buehler, dünya çapında endüstriyel çözümler üreten ve Fortune 200 dergisinde yer alan Illionis Tool Works ( ITW ) kuruluşudur. 
 
Kesme, kalıplama, zımparalama, parlatma ve sertlik ölçüm cihazlarıyla müşterilerine laboratuvar çözümleri sunarken, numune hazırlama ve analiz ekipmanlarını tamamlamak adına, 2011 yılında Wilson Hardness ile birleşmiştir.
 
İhtiyaca Göre Şekillenen Özellikler
 
Tüm ekipmanlar Buehler tarafından kullanıcıların ihtiyaçlarına esnek çözümler sunabilecek şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Farklı numunelere uyum sağlayabilecek, etkin çalışma sunan donanımsal yapıya sahiptir. 
 
Dokunmatik ekrana sahip kullanıcı arayüzü, hızlı bir şekilde numune yerleştirmeye yardımcı raylı sistemleri, çalışma ortamında kullanıcı için rahat çalışma yaşatan kullanım kolaylığı sağlar. Kolay kullanımı, cihazı kullanan kişiye zaman tasarrufu sağlarken, numune kalitesini de koruyarak çalışma gerçekleştirmesine yardımcı olur. 
 
Gelişmiş programlama özellikleri ile işlevselliği kullanıcıya en üst düzeyde yaşatan bu sistemler, etkin ve güvenilir sonuçlar oluşturur. 
 
Hassas numunelerde bile yüksek doğrulukla çalışan Buehler cihazları, hassaslığının yanında dayanıklı ve sağlam yapısıyla çalışmalarınızdaki en büyük desteğiniz olmaya hazır.
 
Buehler Ürünleri ve Analiz Yöntemleri Kullanım Alanları
 
• Kalite,
• Araştırma ve geliştirme,
• Üniversite laboratuvarları,
• Havacılık ve savunma sanayi,
• Otomotiv,
• Elektronik,
• Enerji ve
• Medikal dahil olmak üzere çok sayıda endüstride kullanılmaktadır.
 
Paylaş Tweet Paylaş
3755 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM