Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Dmg Mori Ve Fuchs, Teknoloji̇ Ortaklığı Başlatacak

Bielefeld / / Dmg Morı Aktıengesellschaft Ve Fuchs Petrolub Se Başarılı İşbirlikleri Üzerine İnşa Ediyorlar. İki Şirket İş İlişkilerini Derinleştiriyor Ve Bir İşbirliği Sözleşmesi İmzaladı. Bu Anlaşma, Her İki Şirketin Bir Teknoloji Ortaklığında Yakın Bir Katılım Sağlamasını Sağlar. Birlikte, Takım Tezgahları İçin Yağlayıcılar Alanında Yenilikçi Ürün Geliştirme Standartlarını Belirlemek İstiyorlar.

Teknoloji ortaklığının amacı, takım tezgahı uygulamaları için yeni yağ çözeltileri ve hizmetleri ortak olarak geliştirmektir. Plan aynı zamanda üretim süreçlerinin sayısallaştırılmasında ve makinelerin ve tesislerin durumunun izlenmesinde ilerleme kaydedilmesini de içeriyor.

 
“Takım tezgahları bileşenlerin yoğun şekilde işlenmesi için kullanıldığında doğru yağlama maddesinin kullanılması optimal üretkenlik için belirleyici olur. DMT MORI AKTIENGESELLSCHAFT İcra Kurulu Başkanı Christian Thönes, FUCHS olarak küresel ölçekte bir teknoloji ortaklığı elde etmiş olmaktan dolayı mutluyuz ve birlikte teknolojimizi ve hizmet mükemmellikimizi genişletmeye devam etmek istiyoruz “diyor.
“DMG MORI yüksek seviyede teknolojik uzmanlığa, büyük yenilikçi güce ve küresel varlığa sahiptir. FUCHS PETROLUB SE CEO’su Stefan Fuchs, müşterilerin ve kullanıcıların yanı sıra iki şirket de bu ortaklığın avantajlarından yararlanacaklarına inanıyorum “dedi.
 
DMG MORI AKTIENGESELLSCHAFT
 
Yönetim Kurulu
 
Paylaş Tweet Paylaş
2861 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM