Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Sardoğan Endüstri, Inductoforge Isıtma Sistemini Devreye Aldı

Türkiye’nin ilk ve tek özel sektör dikişsiz boru üreticisi olan Sardoğan Endüstri, flanş üretiminde kullandığı dövme öncesi ısıtma için Inductoforge İndüksiyon Isıtma Sistemi’ni tercih etti. 2002 yılından itibaren Türkiye ve yakın coğrafyamızdaki ülkelere dövme ısıtma sistemi üreten dünya lideri Inductotherm, bugüne kadar  ürettiği 200’den fazla İndüksiyon Isıtma ve Sertleştirme Sistemini sanayicilerimizin hizmetine sunmanın gururunu yaşıyor.
 
600kW-1kHz Inductoforge İndüksiyon Isıtma Sistemi,  Inductotherm Group Ar-Ge’si ile Inductotherm Türkiye  Gebze Fabrikasında üretildi.  Inductoforge İndüksiyon Isıtma Sistemi Sardoğan Endüstri’sinin İstanbul Pendik fabrikasında başarı ile kullanılmaya başlandı. Enerji verimi ve yüksek kapasitesi ile firmanın beğenisini kazanıp rekabet gücünü arttırmıştır.
 
Sardoğan Endüstri, gelişen ve sürekli büyüyen iş hacmi ile birçok sektöre kendi markası ile hizmet veriyor. Sardoğan,  teknolojisi ve  yeni yatırımları ile ülkemizin dışa bağımlılığını azalttığı gibi başta savunma sanayi  olmak üzere inşaat, otomotiv ve doğalgaz sektörlerine hizmet veriyor.
 
Inductotherm,  Gebze/Kocaeli’de kurulu farbrikasında Inductotherm Group bünyesinde indüksiyon ergitme ve indüksiyon ısıtma sistemleri üretiyor. Ergitme Sistemlerini Inductotherm, İndüksiyon Isıtma Sistemlerini ise Inductoheat markası ile üreten İnductotherm Türkiye, Metalurji, Makina, Elektrik ve Elektronik Mühendisleri ve donanımlı 70 çalışanı ile sanayicilerimize dünya lideri ünvanı ile hizmet veriyor. 
 
Paylaş Tweet Paylaş
6435 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM