Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Odöksan İndüksiyon Ergitme Ocakları Devreye Alındı
Elginkan Topluluğu’na bağlı Odöksan, Elba A.Ş.’nin Inductotherm’ e sipariş ettiği İndüksiyon Ergitme Ocakları devreye alındı. 2014 yılında sipariş edilen ve Inductotherm Türkiye tarafından üretilen ocaklar, 5000+500 kW Dual Trak Plus, 2 x 8 Ton kapasiteli ve Çelik gövdeli Steel Shell Ergitme Sistemi, test aşamalarının ardından Odöksan Bilecik fabrikasında başarılı şekilde çalışmaya başladı. Odöksan, Elginkan Topluluğu’na bağlı olan ve merkezi Manisa’da bulunan Elba A.Ş.’nin Osmaneli Şubesi olarak Adapazarı-Bilecik karayolu üzerinde Osmaneli’de faaliyet gösteriyor. 1973 yılında kurulan Odöksan’da dökme demir mamuller ve yarı mamuller üretilmektedir. Ana üretim mamulleri; emayeli pik döküm küvet, pik döküm radyatör, eviye, kazan dilimleri ve soba parçaları olarak sıralanmaktadır.
 
Inductotherm Türkiye,  1990 yılından bu yana Türkiye’de üretim yapıyor.  Inductotherm’in dünyada 35.000 den fazla referansı ve 5000 den fazla çalışanı bulunuyor.  Inductotherm Grup bünyesinde faaliyet gösteren Inductotherm Türkiye,  70 çalışanı ile  Türk Sanayicilerine ve yakın coğrafyamıza İndüksiyon Ergitme ve İndüksiyon Isıtma Sistemleri üretiyor.  Türkiye’de ve Dünyada Dünya Lideri ünvanını taşıyan ınductotherm, tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyor.

 

Paylaş Tweet Paylaş
3371 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM