Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Metal & Steel Fuarına Katıldık

Endüstriyel Fırın Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği olarak dış pazarlarda daha etkin olmayı hedefliyoruz. Efsiad üyelerinin ihracat oranlarını yükseltmeyi hedeflediğimiz dışpazar aktivitelerini artırmak için çalışıyoruz. Buradan hareketle 1-5 Eylül 2023 tarihlerinde Mısır’ın başkenti Kahire’de düzenlenen Metal ve Çelik endüstrisin kapsayan fuara derneğimizden katılımcı ve ziyaretçi olarak toplamda 20 kişi ile katılım sağladık.  

 

Kuzey Afrika’da birçok yatırıma evsahipliği yapan Mısır gelişmekte olan bir ülke ve bizim için hedef pazarlarımızdan biri olarak önem verdiğimiz pazarlardan biri. Bu pazarlarda gerek makine sanayi olarak gerekse Efsiad özelinde daha çok görünür olmamız gerektiğinden hareketle gelecek yıllarda da buralarda bulunmayı hedefliyoruz. 

AKM Metalurj, Acar Teknoloji, Efes Metalurji, İndemak , Multimetal, Teknovak, Teknotherm firmalarımızın stand açtığı etkinlikte 5M İndüksiyon, Belgin Madeni Yağlar da ziyaretçi olarak katıldılar. Diğer taraftan zengin bir kültür mirası olan Kahire’de üyelerimizle hem Nil Nehri üzerinde bir araya geldik hem de Mısır Piramitlerini ziyaret etme fırsatı yaladık. 

 

Paylaş Tweet Paylaş
1860 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM