Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Inductotherm Türkiye’nin Yenilikçi Ürünü “Dura-Shell’’ Esvana İle Buluştu

Esvana Sanayi, vana sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Şirket, kelebek vanadan demontaj parçalarına, sürgülü vanadan çekvalf üretimine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 

 

Inductoherm, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarının en güzel örneğini Esvana firması ile gerçekleştirdi. Inductotherm’ in devreye aldığı 750+150 kW Dual Trak Plus ve 2x1,5 ton dökme demir kapasiteli Dura-Shell ocakla çalışan sistem, hem performansıyla hem de müşteri memnuniyetiyle öne çıkmaktadır.

 

Yeni ürünün tercih edilmesindeki temel nedenler arasında, dayanıklı çelik gövde yapısı, düşük EMF emisyonu ve su soğutmalı enerji kabloları gibi özellikler, bakım kolaylığı sağlarken aynı zamanda aşınmayı azaltarak uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Farklı kapasite seçenekleri ile Dura-Shell ocaklar verimliliği ve yüksek üretim kapasitelerini destekliyor. 

 

Inductotherm’in bu yeni yüksek performanslı çözümü, müşterilere daha verimli, güvenilir ve ekonomik bir seçenek sunmanın yanı sıra, firmanın kendisini teknolojik olarak sürekli yenileme ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma kararlılığının bir göstergesidir. Bu başarıda, müşterilerin şirkete olan güveni ve desteği de oldukça önemli bir rol oynuyor.

Paylaş Tweet Paylaş
1185 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
Döküm Demir / Çelik Otomotiv Sanayi
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM